Usługi

* Twój laptop nie uruchamia się?
* Zalany laptop?
* Laptop pracuje wolno?
* Laptop przegrzewa się?
* Potrzebujesz laptopa na już?

Te i inne problemy z komputerami rozwiązujemy w przeciągu kilku godzin. Dzięki naszemu kilkunastoletniemu doświadczeniu jesteśmy wstanie bardzo szybko postawić prawidłową diagnozę i wykonać profesjonalnie i szybko skuteczną naprawę.

Zadzwoń i przyjdź ze swoim laptopem do naszego serwisu.

* Głośna praca komputera?
* Problemy z internetem?
* Modernizacja komputera?
* Wolna praca komputera?

Serwis komputerów stacjonarnych mimo, że dzisiaj coraz częściej korzystamy z laptopów jest nadal bardzo istotną częścią naszej działalności, dlatego posiadane przez nas narzędzia diagnostyczne oraz specjalistyczna wiedza pozwalają nam na szybko i sprawną naprawę komputerów stacjonarnych.

Zapraszamy do naszego serwisu.

* Masz problem z internetem?
* Nie możesz dojechać do naszego serwisu?
* Problem z komputerem w firmie?

Pogotowie komputerowe w Warszawie to odpowiedź na potrzeby naszych klientów. Dojeżdżamy w każde miejsce w Warszawie oraz okolicach. Budując skomplikowane sieci komputerowe zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam rozwiązywać problemy szybko i skutecznie.

* Nieudana aktualizacja systemu?
* Problem z aktualizacją programów?
* Skomplikowana procedura instalacji?
* System operacyjny uruchamia się z błędami?
* Nie uruchamia się system operacyjny?
* Problem z instalacją Linux, Windows?

Oprogramowanie to element niezbędny do pracy przy komputerze. Dlatego poprawne działanie oprogramowania jest tak samo ważne jak i poprawne działanie samego komputera. Nasi serwisanci są specjalistami, którzy posiadając ogromne doświadczenie potrafią poradzić sobie z każdym problemem związanym z oprogramowaniem komputera.

Przynieś komputer do nas i sprawdź sam.

* Zastanawiasz się czy warto naprawiać laptopa?
* A może warto jednak kupić już nowy komputer?

Zdajemy sobie sprawę, że koszty naprawy potrafią zaskakiwać. Dlatego proponujemy szybką i bezpłatną wycenę usługi. Wystarczy przyjść do naszego serwisu z laptopem czy komputerem stacjonarnym i sprawdzić jakie będą koszty naprawy. Wstępna diagnoza i koszt serwisu jest podawany po kilku minutach. Po diagnozie znając już koszty naprawy zdecydowanie łatwiej jest podjąć decyzje o naprawie swojego laptopa. 

Przyjdź do naszego serwisu na bezpłatną diagnozę